TRT’de Yeni Dönem


TRT Çocuk, yeni çizgi dizi ve programları, sevilen çizgi dizilerinin merakla beklenen yeni bölümleri, mobil oyunları ve video uygulaması ile yeni yayın dönemine hazır.

1474360094_trt_cocuk_rafadan_tayfa

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Farklı ülkeleri dolaşarak çocukların yenilikleri keşfetmesini sağlayan ‘Şef Roka’nın Lezzet Dünyası’, Kuti, Aypa, Rupi ve Enda isimli 4 arkadaşın maceralarının yer aldığı ‘KARE’, Ege ve karga arkadaşı Gaga’nın doğayı ve canlıları eğlenerek keşfettiği ‘Ege ile Gaga’ yeni yayın döneminde TRT Çocuk ekranında yayınlanmaya başlıyor. Ayrıca, ilgiyle izlenen ‘Rafadan Tayfa’, ‘Mutlu Oyuncak Dükkânı’ ve ’Elif’in Düşleri’ gibi yapımların yeni bölümleri de yayına giriyor. Uzman pedagogların gözetiminde hazırlanan tüm yapımlarla, çocuklara yardımseverlik, el becerisi, hayvan sevgisi, merak uyandırma, ölçü birimleri gibi birçok niteliği ve bilgiyi kazandırmayı hedefleniyor.

1474360240_trt_cocuk_mutlu_oyuncak_dukkani

1474360199_trt_cocuk_ege_ile_gaga


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir