Trump AVM’de Atölye Etkinlikleri, Tiyatro Oyunları ve ‘Nerf Ustası’


Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu yılbaşı temalı ‘Kapı Süsü’ tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

3 Aralık Cumartesi günü ‘Uykusuz Prenses’, 4 Aralık Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, yılbaşı temalı ‘Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaklaşan yeni yıla özel olarak evleri için kapı süsü tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Nerf ustaları trump’ta buluşacak. Trump Alışveriş Merkezi’nde 3-4 Aralık’ta 11.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan ‘Nerf Ustası’ etkinliğinde çocuklar bir araya geliyor. Alışveriş Merkezi’nin B1 katında bulunan D&R mağazası önünde çocuklar, ‘Ustalık Sertifikası’ kazanmak için Nerf oyuncaklarıyla kıyasıya yarışacak. Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

1480497187_kap___s__s___1

‘Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir