Trump AVM’de Çocuklar Planetaryum Atölyesi


Çocuklar, 30 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında Doğa Okulları işbirliği ile gerçekleşecek olan etkinliklerle bilimden sanata kadar pek çok alanda düzenlenen aktivitelerle hem eğlenecek hem öğrenecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında sömestr tatilinin ikinci haftasında da eğitici & öğretici etkinlikler düzenleniyor. Doğa Okulları işbirliği ile gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar uzay temalı atölyede bilimle haşır neşir olurken, sanat çalışmalarında el becerilerini geliştirecekler. 30 Ocak’ta başlayacak ve 3 Şubat’a kadar devam edecek olan aktivitelerde çocuklar, eğlenerek öğrenecekler ve keyifli bir sömestr haftası geçirecekler.

30-31 Ocak günlerinde ‘Planetaryum Atölyesi’ ile çocuklar uzayın bilinmeyen yönlerini keşfedecek, özel olarak tasarlanan 360 derecelik uzay evinde eğlenirken öğrenecek.

1485342233_TRUMPAVM_ETKINL__IK

1 Şubat Çarşamba günü çocuklar ‘Makey Makey Etkinliği’nde değişik nesneleri kullanarak bu nesneleri, bilgisayara komutlar verebilmelerini sağlayan bir butona dönüştürecek.

2-3 Şubat günlerinde ‘Ebru Sanatı Atölyesi” ile özel boyalar üzerinde fırçalar yardımıyla kendi şekillerini oluşturan çocuklar, bu şekilleri eğitmenler eşliğinde kâğıtlara aktarırken el becerilerini geliştirecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nin B3 katında gerçekleşecek olan etkinlere katilim ücretsiz.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir