Trump’ta Çanakkale Maket Atölyesi


Trump Alışveriş Merkezi’nin bu hafta sonu “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi” ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıl dönümünü kutlayacak, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

18 Mart Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım”, 19 Mart Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

1489403873_BENIM_GUZEL_PABUCLARIM

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar Çanakkale Zaferi’nin yaşandığı yıllara kısa bir yolculuğa çıkacak, 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede eğlenirken öğrenecek. Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

1489403866_D__NYAYI_KURTARAN___OCUK


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir