Trump’ta Hafta Sonu Etkinlikleri


Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Melek Öğretmenim Biblosu”tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

19 Kasım Cumartesi günü ‘Koş Koş ve Çikolata Kutusu’, 20 Kasım Pazar günü ise ‘Uykusuz Prenses’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Melek Öğretmenim Biblosu Tasarlama Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaklaşan Öğretmenler Günü’ne özel kendi elleri ile öğretmenleri için biblo tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Melek Öğretmenim Biblosu Tasarlama Atölyesi”nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

Minikler tiyatroya doyacak.

Minikler tiyatroya doyacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir