Türkiye’nin ilk Masal Şenliğine Hazır Mısınız?


Türkiye’deki masalcıların bir araya geldiği, çocuklar için masal anlatım performanslarının sergilendiği, ebeveynlere ve öğretmenlere yönelik eğitimlerin verildiği bir masal merkezi olarak kurulmuş Kidsnook Masal Akademi ve Beşiktaş Belediyesi Türkiye’de bir ilke imza atıyor!

KidsNook Masal Akademi çatısı altında buluşan, masalların gücüne inanmış bir masalcı, bir oyuncu, bir yazar, bir filolog, bir sosyolog ve bir iletişim uzmanından oluşan 6 kişilik ekip ve Beşiktaş Belediyesi tarafından hazırlanan “Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliği”, 12-13 Eylül tarihlerinde Akatlar Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Türkiye’nin farklı illerinden gelen anlatıcıların ve Türkiye’nin en önemli müzelerinin ağırlanacağı Türkiye’nin ilk Masal Şenliği çocuklar ve yetişkinleri ağırlamak için hazırlanıyor.

Bu özel organizasyon, gerek açık sahne gerekse kapalı çadır programları ile çocukları masallar dünyasında iki gün boyunca ağırlayacak… Halka açık bir organizasyon olan Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliği’nde ayrıca canlı performanslar ve çocuk etkinlikleri de yer alacak. Şenlik,13 Eylül Pazar akşamı Demet Tuncer’in şovuna sürpriz ünlülerin katılmasıyla son bulacak.

Türkiye’den Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Şenlikle ilgili detaylı bilgilere www.birvarmisbiryokmus.org sitesinden ulaşabilir, aşağıdaki kanallardan iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

MASAL+SENLIGI+GORSEL_SON_16.08.2015

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir