Underground Toys’tan Yeni Sherlock Figürleri


Efsanevi polisiye karakteri Sherlock Holmes’ün en son uyarlaması olan ve Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman‘ın oyunculuklarıile beklentilerin üzerinde bir fenomene dönüşen TV dizisi Sherlock’un figür oyuncakları da özellikle yurt dışında kapış kapış gidiyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

BBC Worldwide ile lisans anlaşması yapan Underground Toys isimli oyuncak firması da Sherlock figürlerini üretmeye başladı. Piyasaya çıkan ilk Sherlock figür seti Cumberbatch’in Sherlock figürünün yanı sıra ünlü dedektifin kemanı, evindeki kafatasını ve cep telefonunu içeriyor.

sherlock_doll

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Set, Aralık ayında raflara girecek.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir