USB Bağlantılı El ve Ayak Isıtıcıları


Kim derdi ki bir gün bilgisayardan çıkan incecik kablo ellerinizi ve ayaklarınızı ısıtacak… Kış geldiğinde elleri ve ayakları ısınmak bilmeyenlerin sarılmak isteyecekleri iki ürün karşımızda. Özellikle sürekli bilgisayarda çalıştıkları için ellerini ceplerine sokup ısınamayanlara ilaç gibi gelecek olan USB’li El Isıtıcısı ve USB’li Ayak Isıtıcısı, son derece ciddi bir ihtiyacı karşılıyor desek yanlış olmaz.

Screen shot 2015-12-14 at 12.24.29
Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

USB’li Yeti El Isıtıcısı

yeti-usb-handwarmers-footwarmers

Yeti USB Hand-warmers” ismiyle, adından ve görüntüsünden de anlaşılacağı üzere Yeti pençeleri şeklinde tasarlanmış olan ısıtıcı için sadece USB’yi bağlamanız yeterli.

Her el büyüklüğü için kullanılabilecek standart ölçülerde hazırlanan ürün, pamuk ve polyester malzemeden yapılmış. Isı derecesini ayarlamanıza izin veren eldivenler için sunulan kablo uzunluğu ise yaklaşık 145 cm.

Ürünün yurt dışı fiyatı 29,99 dolar.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

USB’li Balina Ayak Isıtıcısı

Screen shot 2015-12-14 at 12.24.40

Ayak ısıtıcısı için neden balina tasarımını seçtiklerini bilmediğimiz bu ürün de aynı özelliklere sahip olmakla birlikte kablo uzunluğu da yine yaklaşık 145 cm olduğu için rahatça kullanabiliyorsunuz.

Ürünün yurt dışı fiyatı 29,99 dolar.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir