Vans’ın Yeni Disney Karakterleri


Vans, geçtiğimiz sezon büyük ilgi uyandıran eğlenceli Disney koleksiyonlarına Holiday 2015 koleksiyonu hazırlayarak yeni karakterler ekledi. Sonbaharda içindeki çocuğu kaybetmeyen büyüklerin en çoşkulu eğlencesi olan modellere Harikalar Diyarında kaybolan Alice, Cruella’nın elinden kurtulmak isteyen 101 Dalmaçyalı ve en iyi dostu ormandaki hayvanlar olan ‘Orman Çocuğu’ da katıldı. Alice Harikalar Diyarında serisinde de büyümeyen çocukları bir sürpriz bekliyor. Hikayenin unutulmaz karakteri ‘Cheshire Kedisi’ karanlıkta parlayan bir baskıyla tasarlandığı için gece eğlencelerinin ayakkabısı olacak.

1447938838_SHOT_05_B_H15_DISNEY_LEILA_101_DALMATIONS_0077 1447938855_VANS_DISNEY_KEY_ACC_FW
Alice Harikalar Diyarı’nın saykodelik karakterleri; Çılgın Şapkacı, sırıtkan Cheshire Kedisi, Kırmızı Kraliçe ve onun iskambil kağıtları ‘slip-on’ modellerde can bulurken, dalmaçyalılar Vans Sk8-Hi modellerinde karşımıza çıkıyor.
Sonu gelmeyen macera ve aşk hikayelerine heyecan katan tasarımlar markanın aksesuarlarında da ön plana çıkıyor. Çanta, şapka ve çorap gibi tamamlayıcı aksesuarlar klasik görünümüne renk katmak isteyen moda severlerin ilgisini çekecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir