Scooby Doo Figür Oyuncakları


Yarım yüzyıla yakın bir süredir dünya televizyonlarında ve beyaz perdede maceraları devam eden şaşkın dedektif köpek Scooby-Doo, can dostu Shaggy ve arkadaşları Velma, Fred ve Daphne ile birlikte doğaüstü olayları çözüyor.

Panelleri açıldığında keyifli bir oyun alanına dönüşen karavanla birlikte keyifli bir set oluşturacak bu aksiyon figürleri hem birçok noktadan hareket ederek her pozu alabiliyor, hem de canlı renkleri ve sevimli kutularıyla koleksiyonculara hitap ediyorlar. Figürler arasında İskelet adam, Frankenstein ve 10.000V hayalet de var.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir