WILD! Science: Evinizdeki Çılgın Laboratuvar


 

WILD! ScienceHazırladığı setlerle kullanıldığı her ortamı çılgın bir laboratuvara dönüştüren WILD! Science ürünleri, yalnızca eğlence değil, eğitim ve bilimsel yeterlilik de kazandırıyor. Siz de çocuğunuz için eğitici oyuncaklar ve bilimsel oyuncaklar arayan bir ebeveynseniz ya da bir eğitim kurumu çalışanı iseniz bu markanın ürünleri sizin için de ilgi çekici olacaktır.

Bilimsel eğitimin kaynağı okullardır, evet. Yine de yeterli laboratuvar ortamı, gerekli malzemeler, maddeler ve araç-gereçler sağlanmadığı sürece her bilimsel eğitim biraz eksik kalmaz mı? İşte WILD! Science adlı marka, ürünlerinde bir bakıma bu tür eksikleri kapatmayı, bunu yaparken de eğlendirmeyi ve öğretmeyi amaçlıyor.

Okula yardımcı ve eğlendirici

WILD! Science2

WILD! Science ürünleri, parfüm üretiminden yüz maskesi yapımına, sabun yapımından volkanik patlama maketine, çiçek ve bitki yetiştiriciliğinden böcek ve karınca gözlemine, çeşitli hayvanların eğitimine ve onların dünyasını öğretmeye kadar geniş yelpazede ürünlere sahip. İsterseniz volkanik dağların nasıl patladığını örnek malzemelerle görebilir, isterseniz karıncalara zarar vermeden onları toplayıp büyüteçle gözlemleyebilir, hatta besleyebilirsiniz.

WILD! Science markası bu ürünleri çocuklar ve aileler için olduğu kadar okullar için de ürettiğini söylüyor ve en önemlisi, bilimsel bir deneyim için gereken tüm zararsız kimyasal maddeleri, karışımları, araç ve gereçleri sağlıyor. Yani yalnızca evler ve aileler değil, eğitim kurumları da WILD! Science ürünlerini kullanabilir.

Görsel deneyim her şeyden önemli

 

scientist-kizzy

WILD! Science ürünleri, içindeki talimatlara uyulduğu sürece tamamen zararsız ve güvenli.

 

Tabi okullarda ve kitaplarda verilen teorik bilgiler çok önemli. Ancak WILD! Science alanına giren kimya, fizik, matematik, coğrafya, mimari ve biyoloji gibi alanlarda, bilgiler görsel deneyimle ve deneylerle birleştirilmedikçe hep havada kalır. İşte bu yüzden WILD! Science, eğitimi en doğru şeyle, eğlenceyle birleştirerek çocuklara getiriyor.

Aileler ve çocuklar bir arada

Yalnızca bir eğlence ürünü olmayan WILD! Science, çocuklara fizik, kimya, biyoloji, matematik, coğrafya ve benzeri alanlarda bilimsel deneyim de kazandırıyor.

WILD! Science içerikleri tamamen zararsız olmakla birlikte mutlaka talimatlara uyulması ve yetişkin gözlemi altında kullanılması gereken ürünlere sahip. Bu durum, WILD! Science ürünlerini aynı zamanda birer yetişkin uğraşı haline de getiriyor ve aileler ile çocukları birleştiren, eğlenceyi bu sayede daha da katlayan bir etkinlik haline getiriyor.

Eğitici Oyuncak Seçenekleri

Kızlar ve erkekler için özel setler

WILD! Science3

WILD! Science hem erkek, hem kız çocukları için özel ürünler hazırlayarak, her kitlenin zevkine ve ilgisine uygun seçenekler üretiyor.

WILD! Science markası, bu duruma özellikle dikkat çekiyor. Çünkü her iki cinsiyet için uygun ürünlerin yanı sıra cinsiyetlere özel ürünler hazırlıyor. Bu, WILD! Science ürünlerinin her yaşa ve kitleye olduğu kadar her cinsiyetten çocuk için hem psikolojik, hem sağlık açısından daha uygun olması için bilinçli yapılan bir durum. Örneğin kızlar için hazırlanan Yüz Maskesi Laboratuvarı, Parfüm Laboratuvarı gibi…

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklayın

Gereken her şey kutunun içinde

Ürünlerinde anlaşılır ve kullanılışlılığı ön plana koyan WILD! Science üreticileri, hiçbir noktayı ve detayı es geçmiyor. Her şeyin son derece eğlenceli, eğitici ve tabi ki güvenli olması için özel olarak hazırlanan her sette, bir çalışma tezgahı, yeterli araç-gereç ve en önemlisi yetişkinler ile birlikte kullanılabilecek kullanma kılavuzu da yer alıyor.

WILD! Science, oyuncak teknolojisini bilimle buluşturan bir marka olarak, tüm ürünlerinde bilimin temelindeki merak ve araştırma duygusunu, bilimsel yeterlilik ve deneyimini evinize getiriyor. Size ve çocuğunuza ise daha çok eğlenmek, daha çok öğrenmek kalıyor.

Türkiye’de Wild Science Ürünleri

WILD! Science markasının ürünleri Türkiye’deki oyun ve oyuncak sevenler için de bulunabilir. Aşağıdaki bağlantı ile çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de Wild Science Ürünleri

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir