WILD! Science™ Yaratıcı Tırnak Fabrikası Video İnceleme


Oyuncaklar.TV ekranlarında hem eğlenceli, hem eğitici oyuncakları tanıtmaya ve incelemeye devam ediyoruz.

Özellikle bilimsel oyuncaklara ilgisi olan çocuklara hitap eden WILD! Science™ Eğlenceli Bilim Kitleri sayesinde kendinizi laboratuvarda gibi hissedebilirsiniz.  Erkekler ve kızlar için ayrı ayrı tasarlanan eğlenceli bilim kitleri eğlenerek bilimsel gerçekleri merak etmenizi ve sorgulamanızı sağlıyor.

Farklı temalarla hazırlanan paket içerikleri ile çocuklar hem bilimsel ve eğlenceli bir deneyim yaşıyor, hem fonksiyonel bir ürün ortaya koyabiliyor, hem de maddeler arası etkileşimleri, fiziksel ve kimyasal değişimleri gözlemleyebiliyor.

20141218141131_nail_content

Yaratıcı Tırnak Fabrikası ile kendi laboratuvar ortamınızı hazırlayın ve kendi tırnak tasarımlarınızı yaratın.

Yaratıcı Tırnak Fabrikası, çocukların kendi tırnak boya ve bakım ürünlerini, sıfırdan malzemeleri karıştırarak ve çeşitli işlemlerden geçirerek yapmalarını sağlayan eğlenceli ve sağlıklı bir kit.

İlk bakışta basit bir oje kiti gibi görünse de Nail Factory, tırnak yeme alışkanlığını yok eden ve el becerileri kazandıran bir set. Kutudan çıkan malzemelerin hiçbiri sağlığa zararlı olmadığı için rahatlıkla ve defalarca kullanılabiliyor. Kutudan çıkan şık platformu , yeni tasarımları ve ojeleri düzenli bir biçimde saklama olanağı tanıyor. Karanlıkta ışıl ışıl parlayan ya da simli ojelerle 8 yaş üstü çocukların hiç bıkmadan oynayabilecekleri bir set.


Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Kutu içeriğini yukarıdaki videoda görebilirsiniz.

Oyuncaklar.TV Mağaza üzerinden Yaratıcı Tırnak Fabrikası ürününe ulaşabilir, güvenle online oyuncak alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir