Winx’in Büyülü Arabası


Minikleri birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturan Adore Oyuncak, rafları Winx serisinin yepyeni oyuncaklarıyla güncelledi. Küçük peri kızlarının gözdesi olan Bloom ve büyülü arabası, yeni yılın en güzel sürprizi olacak. Göz kamaştırıcı Bloom ve onun cıvıl cıvıl büyülü arabası, 164,90 TL fiyat etiketiyle tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve adoreoyuncak.com online mağazasında satışa sunuldu.
Winx Perileri’nden Bloom’un sihirli arabası, yeni yılda küçüklerin gözdesi olacak. Bloom ve sihirli arabasından oluşan özel paket ile minikler, en az TV serisindeki kadar heyecan verici maceralara atılacak.
Winx’in yeni sezon TV dizisindeki ile aynı modellenen büyülü araba hareket ettikçe, kanatları da hareket ediyor. Kapıları ve bagajı açılabilen Bloom büyülü arabası, 164,90 TL fiyat etiketiyle tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve adoreoyuncak.com online mağazasında satışa sunuldu.

1


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir