Yapboz Uyumlu Kalem ile Kaleminizin Tasarımı Sizin Elinizde


Evet, ilk başta biraz ergonomiden uzak gözükebilir, elinizi acıtacak gibi görünebilir ama öyleyse bile, Lego ve yapboz dünyasını sevenler ya da kendi kalem tasarımını yapmak isteyenler için bunun pek önemi kalmayabiliyor.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Bir ThinkGeek projesi olarak hazırlanan bu kalem seti, üzerindeki delikli donanım sayesinde kendi kalem tasarımınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor.

nfbdjgejcujtsxr0mngp

Esasen bir mavi tükenmez olan kalem seti, içerisinde kalemi oluşturmanız ve dışına takıp çıkarabilmeniz için 36 parça olarak geliyor. Yalnızca Lego parçaları ile değil PixelBlocks, Mega Blocks, KRE-O, K’NEX gibi platformlarla da uyumlu.

Türkiye’deki Ofis ve Kırtasiye Ürünleri İçin Tıklayın

Lego’nun ürettiği bir kalem olmasa da tüm parçalarla uyumlu şekilde tasarlanmış. Kalemin tek olumsuz özelliği ise mürekkep kartuşunun değiştirilemez oluşu.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir