Yarıyıl Tatilinde Çocuklar Rengarenk Hediyelerle


Hasbro, karnesini alarak yarıyıl tatiline giren tüm çocukları birbirinden güzel oyuncaklarla buluşturuyor. Yarıyıl tatilinde çocukların en sevdiği arkadaşları Pony’ler, Rarity’nin Moda Atölyesi’nde baloya hazırlanıyor; Transformers’ın hem araç hem de robot olabilen yeni figürleri birleşerek güçlerine güç katıyor. Hasbro’nun yepyeni oyunu Fantastik Jimnastik ile de yarıyıl tatilinde çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor.

Rarity’nin Moda Atölyesi’nde Balo Hazırlığı, Canterlot Sarayı’nda yapılacak Kraliyet Balosu heyecanına çocuklar da en sevdiği Pony’leri baloya hazırlayarak ortak oluyor. Rarity’nin Moda Atölyesi’ndeki kaydırmalı mekanizma ile Rarity giysilerini hızla değiştiriyor, balo için hazırladığı kıyafetleriyle tarzını ortaya koyuyor. Sette, Rarity’nin 7,5 cm boyundaki figürü, giyilip çıkarılabilen 3 giysi ve saç aksesuarları yer alıyor.

1485326070_Fantastik_Jimnastik_Oyunu_1

Transformers’ın yeni Crash Combiners serisi ile robotlar artık görünenden daha fazlası, Crash Combiner İkili Figür ile 2 farklı Transformers karakteri muhteşem bir robot oluşturmak için birleşiyor! Çocuklar araç modundaki iki figürü tek bir adımda kolayca birleştirerek, çok daha güçlü ve yepyeni bir Transformers robota dönüştürüyor. Serideki Activator Combiner figür ise araç veya robot modundaki figürlere takılarak gizli güçlerini açığa çıkartıyor.

1485326071_My_Little_Pony___Rarity_nin_Moda_At__lyesi_1

Pony’ler, Rarity’nin Moda Atölyesi’nde baloya hazırlanıyor

Figürlerin üzerindeki Transformers sembolü, Transformers RID mobil uygulamasıyla taratılabiliyor ve oyun içinde karakter ve dijital hediyeleri aktive ediyor. Fantastik Jimnastik ile mükemmel atlayışlar, Hasbro Gaming’in yepyeni Fantastik Jimnastik oyunu ile “mükemmel” atlayışınızı yapın, oyunu kazanın.  Doğru bir hız ve ritimle jimnastikçiyi çubuğun üzerinde döndüren çocuklar, tam zamanını kollayarak butona bastıklarında jimnastikçi atlayışını yapıyor ve mattaki yeşil bölüme inerek puanını belirliyor. Çocuklar oyunu tek başına da keyifle oynayabileceği gibi, arkadaşlarıyla oynayarak yeni taktikler öğrenip ve turnuvalar düzenleyebiliyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir