Yastığınızı Piksel Piksel Süsleyin


Siyah ve neon renklerden oluşturduğunuz modern ve arkadaş canlısı bir yastığa var mısınız? Etkileyici “piksel” tarzı desenleri ile bu ürün sizlere “Hello” diyor.

Babaannenizin bu Piksel tarzının uzmanlarından olduğunu kim bilirdi? Tam olarak düşündüğünüz gibi, yastık küçük renkli çarpıların birleşip büyük şekiller oluşturduğu klasik el işi tekniği olan çapraz dikişler kullanılarak yapılıyor. Ürün, Alex Toys markasının etiketi taşıyor.

al373

 

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Ama zaman öğrenme zamanı. Takip edilecek noktalar önceden delinmiş durumda, yani herhangi bir yeri kaçırmaktan korkmanıza gerek yok. Ayrıca çarpılar görülmek üzere yapılıyor (Piksel tarzının ana fikri bu) onları saklamaya çalışmak yerine, normal çapraz dikişlerden daha büyük şekilde yapabiliyorsunuz.

Çarpılar neon ‘Merhaba’ yazısını oluşturacak, dekoratif şeritler de yastığın üst ve altını dolaşacaklar.

Kit, yastığı yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip: 2 tane önceden delinmiş keçe, 5 farklı neon renge sahip yünler (pembe, turuncu, salı, yeşil, mavi), yastık içi ve büyük plastik bir iğne.

Kendinize ait şık Piksel yastığınızın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz…

1

 

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

 Siyah ve Neon Çapraz Dikişli Yastık:

  • El işini ve dikişi özendirir.
  • Küçük kas becerilerini ve odaklanmayı geliştirir.
  • Takip edilecek yerler önceden delinmiş olduğundan yeni başlayanlar için kolay.
  • Bitmiş yastık 30*30 boyutlarında.
  • Kullanılacak yünler neon: Pembe, turuncu, sarı, yeşil, mavi.
  • İçindekiler: 2 tane önceden delinmiş kare şeklinde keçe, 5 farklı neon renge sahip yünler, yastık içi ve büyük plastik bir iğne.
  • Akrilik, polyester ve polipropilen’den yapılır.
  • 6 yaş ve üzeri için uygundur.

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir