Yeni Grossery Gang Ürünleri Raflarda


Son yılların en sıra dışı ve en çok sevilen oyuncak konseptlerinden Çöps Çetesi ürünlerinin ardından, şimdi Iyk Market’te küflenip unutulmuş yiyeceklerin yer aldığı, yeni Grossery Gang ürünleri Giochi Preziosi etiketiyle Türkiye’de.

Son zamanların en dikkat çekici karakterlerini çocuklarla buluşturan Çöps Çetesi, çöpe atılmış çeşitli yiyecek ve ürünleri birer oyun ve oyuncak karakteri olarak karşımıza çıkarmıştı. Şimdi de yine Çöps Çetesi dünyasından çıkan Grossery Gang konseptiyle tanışma zamanı!

Eskiden işlek bir yer olan Ucuzluk Kasabası, bir mega otoyolun yapılmasıyla artık kimsenin uğramadığı bir yer olmuştur. İşte Grossery Gang, kasabadaki Iyk Market’teki küflenmiş, çürümüş çöpslerle bizi buluşturuyor. 150 Çöps karakterinin yanı sıra farklı dekor ve aksesuarları da çocukların beğenisine sunulan yeni The Grossery Gang ürünlerinin TV reklamlarını izlemek için TIKLAYIN.

Farklı Boylarda The Grossery Gang Paketleri

GROSSERY_GANG_2LI_COPS_PAKETI_GGA04001

Son derece geniş bir ürün yelpazesiyle gelen yeni Çöps dünyası ürünleri kapsamında 2’li paketlerin yanı sıra Orta Boy (1’i sürpriz 4’lü çöps) ve Büyük Boy (2’si sürpriz 10’lu çöps) paketler mevcut. 2’li paketlerde 2 adet Çöps figürü, çikolata formunda saklama kabı ve bir adet koleksiyoncu broşürü; Orta Boy paketlerde 4 adet çöps figür, gazlı içecek kutusu (aynı zamanda çöps saklama kabı olarak kullanabiliyor) ile bir adet koleksiyoncu broşürü; Büyük Boy paketlerde ise 10 adet figürle birlikte yine koleksiyoncu broşürü ve 2 adet süt kasası yer alıyor.

Tüm Giochi Preziosi Oyuncakları İçin Tıklayın

 

Çöps Koleksiyoncuları İçin Koleksiyoncu Bardağı

GROSSERY_GANG_KOLEKSIYONCU_BARDAGI_GGA03000

 

Sıkı bir Çöps koleksiyoncusu olan veya olmak isteyen çocuklar için, toplamda 40 adet Çöps figürünün sergilenebildiği Koleksiyoncu Bardağı’nı da yeni ürünlerle birlikte raflarda bulabilirsiniz. Bu paketlerden ayrıca 4 adet süt kasası ve bir adet koleksiyoncu broşürü çıkıyor.

Grossery Gang Oyun Seti

GROSSERY_GANG_OYUN_SETI_GGA02000

 

Grossery Gang Oyun Seti, içinde 2 yeni Çöps figürüyle birlikte geliyor. Buzlu içecek makinesi şeklinde tasarlanan oyun setiyle çocuklar, fırlatma kolunu çekerek figürleri kırma kupasına gönderiyor ve farklı iğrenç figürleri birbirleriyle karıştırarak matrak milkshake’ler veya smoothie’ler yapabiliyorlar.

Karşınızda Iyk Market!

GROSSERY_GANG_IYK_MARKET_GGA01000

 

Grossery Gang dünyasının ünlü Iyk Market’i, bir anlamda çöpslerin oyun alanı gibi. Iyk Market tezgahındaki fırlatıcıyla Çöps figürlerini fırlatarak büyük bardaklara veya gizlice havalandırmadan içeri gönderebilir, havalı tiplerle vıcık dondurucuda takılabilir, yapış yapış olmuş raflarda en matrak Çöps koleksiyonunuzu sergileyebilirsiniz Iyk Market kutularıyla birlikte sadece bu pakette yer alan 2 yeni çöps figürede sahip olabilirsiniz.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir