Yeni Nesil 3D Puzzle Eva


Eğitici oyuncakta Alman markası “Edu Play” yeni nesil 3 boyutlu puzzle markası Edu Eva ile büyük ilgi görüyor. Edu Eva 3D puzzlelar; Edu Eva Lunapark, Edu Eva Çilek Yuvası, Edu Eva Benim Hastanem başta olmak üzere toplamda 10 farklı setten oluşuyor. Ortalama 100 parçadan oluşan setler ezbercilikten kurtulma, parça bütün ilişkisi, dikkati artırarak çoktan seçebilme, analitik düşünme, üretkenliği destekleme, şekil zemin algısı gibi birçok pedagojik fayda sağlıyor.

1448619189_s_____ekercikardes_____ler

Edu Play her yaştaki çocuğa hitap eden setleriyle çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için kullanılabilen Edu Eva oyuncaklar, bakteri oluşumunu önleyen eva köpüğünden yapılıyor ve birbirine geçmeli üç boyutlu parçalardan oluşuyor. Birçok kazanımlarının yanı sıra canlı renklere ve yüzde yüz doğal – yumuşak bir yapıya sahip olan bu setler çocuklar için güvenli bir oyun ortamı oluşturuyor.
Edu Eva Lunapark 34,90 TL
Edu Eva Şekerci Kardeşler 34,90 TL
Edu Eva Oyun Bahçem 34,90 TL
Edu Eva Benim Sevgili Kalem 34,90 TL
Edu Eva Benim Okulum 34,90 TL
Edu Eva Bizim Hastane 34,90 TL
Edu Eva Çilek Yuvası 54,90 TL
Edu Eva Meyve Sepetim 54,90 TL


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir