Yeni Nesil Tasarım Harikası Qixels Setleri


Tasarım, yaratıcılık ve hobilere meraklı çocuklar için hazırlanan yeni nesil tasarım setlerinin dünyaca ünlü markası Qixels, Giochi Preziosi farkıyla Türkiye’de!

Çocukların ilgisini çekecek eğlenceli Qixels çılgın bloklar, farklı seviyedeki ve içerikteki setleri ile karşımıza çıkıyor. İşte Giochi Preziosi farkıyla Türkiye’de de satışa sunulan Qixels setleri.

FARKLI BÜYÜKLÜKTE QIXELS PAKETLERİ

Yeni başlayanlar ve deneyimli tasarımcılar için iki ayrı setlerden Qixels Başlangıç Paketi, her kutuda “Yarış, Korsanlar, Böcekler, Ejderhalar ve Troll’ler” gibi farklı temalarla geliyor. Paketteki su püskürttüğünüzde Qixels blokları çılgınca birleşiyor. Paketlerde 4 adet tasarım şablonu, 1 adet sergileme standı, 1 adet sergileme tabanı, 2 adet aksesuar, 1 adet ip, 1 adet su spreyi, 1 adet tasarım alanı, 1 kullanım kılavuzu ve tam 500 adet Qixels blok yer alıyor.

Deneyimli Qixels tasarımcıları için tam 1.200 Qixels blok ile gelen Aktivite Paketi’nde ise 1.200 adet Qixels blok, 8 adet şablon, 1 adet tasarım alanı, 1 adet saklama alanı, 1 adet su spreyi ve 1 adet kullanım kılavuzu bulunur. Üstelik şimdi özel Metalik Bloklar da bu pakette.

QIXELS SU TABANCALI SET ve JET KURUTUCU

İki ayrı seçenek olan setlerden Su Tabancalı Set ile Qixels çılgın bloklar, su tabancasıyla su püskürtülünce çılgınca birleşiyor! Jet Kurutucu ise çocukların tamamlanmış ve su püskürtülmüş tasarımlarını içine koyarak kısa sürede kurutmamızı sağlıyor. Özel olarak birer adet Su Tabancası veya Jet Kurutucu’nun yer aldığı paketlerde 500 adet Qixels blok, 4 adet şablon, 2 adet tasarım alanı, 2 adet sergileme alanı, 2 adet sergileme standı, 2 adet aksesuar, 1 adet ip ve 1 adet kullanım kılavuzu yer alıyor.

QIXELS KRALLIK ATÖLYESİ ve KRALLIK ŞATOSU

Qixels, çocukların hayal gücüne ve tasarım yeteneğine hitap ederken, farklı temalara sahip özel setler de hazırlıyor.

Yeni Krallık temasıyla lansmanı yapılacak ürünlerden olan Krallık Atölyesi ve Krallık Şatosu, bunlardan ikisi. Qixels parçalarıyla gösterişli birer atölye veya şato yapmak için gereken bütün malzemeler ve zengin aksesuarlar, Qixels Krallık Atölyesi ve Qixels Krallık Şatosu kutuları içerisinde geliyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir