Yeni Nesil Teletubbie Geliyor


Cbeebies bu ayın sonunda yeni televizyon serisini başlatarak, karakter seçimleri tamamlanmak üzere olan, Ocakta piyasaya sunulacak Teletubbies oyuncak çeşitlerine yolu açıyor.
“Çeşitlilik çok ektileyici, yeni nesil Teletubbie hayranlarının bu koleksiyonu seveceğini düşünüyoruz ve çok heyecanlıyız” diyor pazarlama müdürü Jerry Healy. “DHX Markasıyla yakın çalışmalar yaptık ve çok eğecenli kombinasyonlar ortaya çıkardık, keşfetmek ve öğrenmek için ikonlar yarattık”
Prodüksiyon hala sürmekte, hedef kitleye yönelik yapılan kampanya ile satış patlaması yaşanacağı düşünülüyor.
Jerry “İki Televizyon reklamı başlattık, Ocaktan itibaren çocukların ve annelerin birlikte izledikleri kanallarda gösterime girecek. Teletubbies YouTube kanalında ise ürünün videosu gösterilecek ve bunun ayda yetmişaltı milyon izleyiciye ulaşması bekleniyor” diye ekledi.
Bütün çeşitler küçük yaş grubu için uygun olarak yaratıldı. Anne ve çocuklara hitap eden reklamlar için ayrı ayrı düşünüldü. Perakendeye pelüş oyuncaklar hazırlandı. Basın bültenleri ve yeni hikayeleri takiben DHX yapacağı büyük kampayayı hazırlamakta.
Başlangıcından beri elli milyon satan ilk seri Teletubbies koleksiyonu, pelüş oyuncakları olmadan tamamlanamaz. Pelüş oyuncaklar cep harçlığı fiyatında ve tüm dört Teletubbies için hazır.
Koleksiyonun en önemli parçası Superdome oyuncak seti, bu Teletubbies’in yaşadığı Kubbe Ev. Çalışan bir asansör, ışık, ses çıkaran bir telefon bulunmakta. Hareket eden tren Noo-noo ve dönen koltuklara aynı zamanda çeşitli ses ve ışıklara sahip. Müzik bu eğlencenin büyük bir parçası, çocuklar kendi şahsi Teletubbies figürleri ile de oynayabiliyorlar ve treni kendileri kullanabiliyorlar.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir