Yeni Yıl Hediyeleri Toyzz Shop’ta


Oyuncak tutkunlarının hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop; yeni yıl alışverişi için sevenlerini mağazalarına bekliyor. Her yaşa ve bütçeye uygun yeni yıl hediyesini bulabileceğiniz Toyzz Shop; pek çok alternatif ve yeni yıla özel hediye seçenekleri ile sizleri bekliyor.

toooyyysss

Çocukların sevgilisi Batman’ın Akülü ve Uzaktan Kumandalı arabası Batmobile’den, kız çocuklarına özel 30 cm boyunda 100 Cümle Konuşabilen En İyi Arkadaşım Lisa’ya; DC nden, Disney Aslan Koruyucular’a ve sevilen çizgi film kahramanı Koca Ayı’nın en yakın arkadaşı Maşa’nın Ressam setine kadar pek çok lisanslı oyuncak Toyzz Shop raflarında hayranlarını bekliyor. Bilim tutkunu çocuklar için ideal Cyber Robot Bilim setlerinin yanı sıra eğitici oyuncak sevenler için oyun hamuru ve doktor setleri gibi alternatifler ve çocukların keyifli melodiler çalabileceği müzik aleti oyuncakları da Toyzz Shop’ta sizleri bekliyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

toyssssssss

Süper Kızlar Karakter Figürleri Toyzz Shop raflarında hayranlarını bekliyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir