Yetişkinler İçin Boyama Deneyimi “Fantastik Şehirler”de Sürüyor


Son zamanların hobi trendleri arasında yükselişe geçen yetişkinler için boyama kitabı alanında ilk örnekleri veren Pena Yayınları, yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor.

fantastik_sehirler_NEW_YORK

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Tüm dünyada popüler bir yere sahip olan “Hayal Bahçesi” ile yaratıcı renklendirme hobisine giriş yapan Pena Yayınları, stresten kaçıp dinlenmek, hoş vakit geçirirken yaratıcılığını pekiştirmek isteyenler için yeni bir boyama kitabı sunuyor: “Fantastik Şehirler”.

Bu yeni boyama kitabı,İstanbul’dan Paris’e, New York’tan Tokyo’ya dünyadaki pek çok şehrin sokak görüntülerinden ya da tarihi mekanlarının çizimlerinden oluşuyor. Ressam Steven McDonald’ın incelikle resmedilmiş ve en ince detayına kadar düşünülmüş kuşbakışı şehirleri oldukça göz alıcı ve estetik bir deneyim ile hobicileri buluşturuyor.

FantastikSehirler_Sayfa3

Türkiye’den Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Gerçek şehirlere ait çizimlerin yanı sıra labirenti andıran gerçek üstü tasarımlar özellikle mimariye ilgi duyanlara ilginç bir boyama deneyimi sunuyor.

64 sayfadan oluşan kare basım Fantastik Şehirler, tüm kitapçılarda ortalama 20 TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir