Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor BB-8 SpheroDrone’u Çıkıyor


Yıldız Savaşları BB-8 droidinden esinlenerek tasarlanan bu oyuncak, ‘Güç Uyanıyor’ filminin oyuncak, figür benzeri koleksiyon eşyalarının duyurulduğu Güç Cuması(Force Friday) etkinliğinin ilk haberlerinden oldu.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

İnternetten oyuncak ticareti yapan Firebox şirketi BB-8 Sphero’nun bu yılbaşı hediyelerinde en üst sıralarda olacağından emin gözüküyor.

Şirket, sıradışı hareketleri ve kişiliğinden ötürü Sphero’nun Yıldız Savaşları temalı bu droidinin “şimdiye kadar ortaya çıkan en ilgi çekici oyuncaklardan biri” olduğunu iddia ediyor.

Akıllı telefon, tablet ya da sesli komut yoluyla kontrol edilebilen bu ürün, aynı zamanda kullanıcıların kendi holografik kayıtlarını oluşturmasına, birçok yüzeye görüntü yansıtabilmesine olanak sağlıyor.

Yeni Star Wars Filminin Tüm Oyuncakları İçin Tıklayın

 

Sphero’nun bu yeni BB-8 droidi Firebox.com’da 129.99£’dan satın alınabiliyor.

02844276c698d5470ee85f53e9da29aa

Türkiye’deki Yeni Star Wars Oyuncakları İçin Tıklayın

Firebox.com satış departmanı yöneticisi Ben Rehead, “Güç Uyanıyor’un bu senenin en merakla beklenen filmi olması ile aynı şekilde, Sphero’nun bu yeni droidi de şüphesiz şimdiye kadar üretilen en ilgi çekici oyuncaklardan biri ve Yıldız Savaşları sevenlerinin mutlaka sahip olmak isteyeceği bir ürün” diyor.

“BB-8’in içine sığdırılmış şaşırtıcı derecede fazla özellik gerçekten kayda değer ve kullanıcıları saatlerce eğlendirmeye yetecek düzeyde. Bu yüzden de yılbaşı listelerinin en üst sıralarında olacağı kesin. Sınırları zorlanmış çağ ötesi holografik iletişim, otonom davranış ve sesli komut yetilerinin tamamının BB-8’e eklenmiş olmasıyla, bunun Yıldız Savaşları hayranlarının bunca zaman beklediği droid olduğuna eminiz.”

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

 

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir