Zapf Creation Yeni Doğan Oyuncak Bebekleri


Bu bahar Firma Yeni Doğan yeni oyuncak bebek koleksiyonu ve aksesuarlarıyla hayal gücüne hitap eden yeni bir tür yarattı. Koleksiyona ait parçalardan Benim Küçük Bebeğim Ellerimi Tut isimli oyuncak bebek şarkı söyleyebiliyor. Vücudu yumuşak olan oyuncak, tüylü mor tulum giydirilmiş durumda ve rol yapmak için çok uygun. Ayrıca koleksiyondaki Benim Küçük Bebeğim Süper Yumuşak Oyuncak Bebek ise üzerine giydirilmesi çok kolay pembe bir kıyafet ile sunuluyor. Yanında şapkası ve bir de kuklası var.

99141cb381

Zapf Creation aynı zamanda Benim Küçük Bebeğim Rahat Koltuk adlı parçayla taşımayı çok kolay hale getiriyor. Diğer bir koleksiyon parçası olan Benim Küçük Bebeğim Banyo Keyfi ise sudan etkilenmeyen bir şekilde tasarlanmış, yanında şişesi ve bebek beziyle geliyor. Çocuklar Benim Küçük Bebeğim başlıklı bornozu ve şık Yeni Doğan pijama setiyle ayakkabılarını keyifle giydirip eğlenebilecekler.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir