Zıp Zıp Hamur Atölyesi


Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi’nde kendi zıp zıp hamurlarını yapacaklar, ardından çocuk katı sahnesinde tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

1490080381_HER_SEY_ELIMIZDE (2)

25 Mart Cumartesi günü “Her Şey Elimizde”, 26 Mart Pazar günü ise “Sportmen Kral” adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

1490080381_SPORTMEN_KRAL (2)

“Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, zıp zıp oyun hamurlarını kendi zevklerine göre renklendirecek ve şekillendirecek. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir